Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Korzystanie z wtyczki WP PAY jest całkowicie darmowe. Rejestracja konta wymaga jedynie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 19 złotych. Poza tym, płacisz jedynie prowizję od zrealizowanych transkacji.

Korzystanie z WP PAY nie wymaga żadnych formalności – wystarczy akceptacja regulaminu w formularzu rejestracyjnym. Nie jesteś związany żadnymi zobowiązaniami ani okresem wypowiedzenia.

System prowizji WP PAY jest prosty i przejrzysty – zapłacisz jedynie 1,19% od każdej zrealizowanej transkacji. Bez względu na metodę płatności. Możesz negocjować tą stawkę na podstawie przychodów Twojego sklepu – zachęcamy do kontaktu!

Proces rejestracji nowego Sprzedawcy jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny. Zweryfikujemy Twoje dane i uruchomimy Twoje konto w ekspresowym tempie. Zakładamy, że pierwsze transakcje będziesz mógł/mogła realizować w ciągu 24 godzin od przesłania zgłoszenia.

Zarówno Ty jak i Twoi Klienci możecie czuć się całkowicie bezpiecznie. Za  bezpieczeństwo i technologię WP PAY odpowiada BlueMedia – jedna z największych polskich spółek płatniczych, z usług której korzysta kilkaset banków i instytucji finansowych. 

Oczywiście. Aby przetestować WP PAY bez zakładania konta wystarczy pobranie i zainstalowanie naszej wtyczki. Możesz również skorzystać z wersji DEMO sklepu, którą oddajemy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Zgody*